SUZUKEN KENZ سوزوکن کنز

 درباره سوزوکن کنز

هدف شرکت سوزوکن توسعه و پیشرفت تولید تجهیزات قلبی عروقی است تا بتوانیم به بهترین نحو در حیطۀ درمان پزشکی و بالینی در جهان نقش داشته باشد.
“کنز Kenz” نام تجاری شناخته شده از تولیدات شرکت سوزوکن ژاپن است. هدف کمپانی سوزوکن در بخش محصولات اصلی، ارائۀ سیستمی یکپارچه از محصولات مورد استفاده خانگی مانند هولتر سیستم ها وهمینطور دستگاههای نوار قلب (الکتروکاردیوگراف) به نام تجاری کنز می باشد.
دستگاه های الکتروکاردیوگراف کنز کاردیکو و هولترها همواره بدلیل کارکرد قابل اطمینان و منحصر به فرد خود مورد تایید قرار گرفته اند. این محصولات از طریق شبکۀ فروش داخلی سوزوکن در داخل ژاپن به فروش میرسند و همزمان توسط توزیع کننده هایی با ملیتهای مختلف در بیش از ۵۰ کشور جهان در امریکا، اروپا، خاور میانه و آسیا به فروش میرسند و توزیع میشوند.
محصولات کنز بدلیل کارکرد و کیفیت بالا و منحصر به فرد خود موفق به دریافت گواهینامه های بین المللی استاندارد کیفی همچون ISO 9001 و گواهی ایمنی تجهیزات پزشکی ISO13485 شده اند. همچنین دارای گواهی CE جهت فروش در کشورهای اروپایی و حتی تعدادی از محصولات با داشتن گواهی FDA با مانعی جهت فروش در آن دسته از بازارهای جهانی که ورود به آنها بسیار سخت میباشد ندارند.

۵ دلیل برای انتخاب سوزوکن کنز

دستگاه های کنز همگی در کشور ژاپن با تضمین کیفیت کالای ژاپنی تولید شده اند. کمپانی سوزوکن کنز، جهت رفاه و رضایت مصرف کنندگان همواره در جستجوی بهترین و مرغوبترین تکنولوژی، از سراسر دنیا، برای تهیه و تولید جوراب های خود می باشد.

برند کنز مورد تایید پزشکان متخصص، چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور می باشد. کافی است جهت اطمینان از پزشک متخصص خود بپرسید، اگر قرار باشد از تجهیزات قلبی عروقی استفاده کنند کدام برند را توصیه می کنند.

کمپانی سوزوکن کنز همواره در برگزاری ورکشاپ ها و یا شرکت در سمینارهای مرتبط بین المللی پیشرو و داوطلب بوده است.

شما میتوانید با مراجعه به مراکز پزشکی نزدیک محل زندگی خود و یا نماینده ما در شهرهای دیگر دستگاه های کنز را تهیه کنید.

شرکت میزان بهداشت، همواره با پشتیبانی کمپانی سوزوکن کنز، آماده ارائه مشاوره در مورد توصیه دستگاه های کنز و نحوه استفاده از آن به مصرف کنندگان محترم می باشد.

محصولات کنز

دستگاه های KENZ سری قلب و عروق دارای شهرت جهانی از نظر عملکرد، کیفیت توام با فن آوری های پیشرفته و قابل اطمینان هستند. این محصولات از طریق شبکه فروش مستقل Suzuken به طور مستقیم در داخل ژاپن و شبکه توزیع بین المللی در بیش از ۵۰ کشور جهان، از جمله ایالات متحده، اروپا، چین، خاورمیانه میانه، و کشورهای مختلف آسیایی به فروش میرسد. شرکت میزان بهداشت تنها شریک تجاری و نماینده انحصاری سوزوکن در ایران می باشد.

جهت کسب اطلاعات دقیق و آگاهی از جزئیات محصولات کنز به صورت آفلاین می توانید کاتالوگ جامع کنز را دانلود و مطالعه نمایید

محصولات میزان بهداشت پیشنهاد شده توسط متخصص ترین و مجرب ترین پزشکان سراسر دنیا

من سالهای زیادی است که با دستگاه های سوزوکن کنز کار می کنم بدون کوچکترین خطایی در نشان دادن علائم و نحوه عملکرد آن ها. من استفاده از محصولات سوزوکن را به تمامی همکاران و دانشجویان خود توصیه می کنم.

دکتر دتلیو جاخر, رئیس دپارتمان قلب و عروق مرکز درمانی فریدریشسهافن