جوراب زخم سیگواریس ULCER – X

بیمارانی که زخم غیر فعال دارند و در حقیقت زخمشان ترمیم شده است میتوانند تنها جوراب ۵۰۴ را بپوشند.

  • از مزیتهای جوراب زخم برای بیمار این است که بر خلاف بانداژ، خود بیمار بدون کمک دیگران میتواند آنرا بپوشد

  • در مقایسه با بانداژ، پوشیدن آن راحتتر است و پا در کفش مشکلی نخواهد داشت

  • فشار وارده به پا در مقایسه به بانداژ، منظمتر و صحیح تر است

ترکیب مواد بکاررفته در بافت جوراب زخم :

جوراب ۵۰۳: ۷۰% پلی آمید و ۳۰% الاستودین
جوراب زخم: ۶۲% پلی آمید، ۲۶% الاستان و ۱۲% کتان

جنسیت زنانه -مردانه
رنگ رنگ پا (Skin)
سایز XSmall – Small – Medium – Large – XLarge
قد پا زیر زانو AD – Calf
کلاس فشار CCl 2  – کلاس فشار ۲ – سری ۵۰۳
CCl 3  – کلاس فشار ۳ – سری ۵۰۴

زخم واریس بیماری است که نیاز به درمان با کلاس فشار ۳ دارد. زخمهای واریس یا فعال هستند و یا غیر فعال. زخمهای فعال باز هستند و ترشح دارند. پوشیدن جوراب سری ۵۰۰ با کلاس فشار ۳ (سری ۵۰۴) بروی زخمی که ترشح دارد بسیار مشکل است. از اینرو سیگواریس جوراب زخم را به لیست کالاهای طبی خود اضافه کرده است. جوراب زخم، پنجه بسته، بسیار لطیف با کلاس فشار ۱ است. قبل از پوشیدن این جوراب، لازم است زخم تمیز شده و مراقبتهای لازم صورت بگیرد. روی زخم باید پانسمان شود. سپس جوراب زخم به پا شود. پوشیدن جوراب زخم به تنهایی کافی نبوده و درمان کامل نمیشود. همانطور که در تصاویر مشخص است، بعد از پوشیدن جوراب زخم لازم است روی آن یک جوراب از سری ۵۰۳ که کلاس فشار ۲ دارد پوشیده شود. این دو جوراب با هم درجه فشار ۳ را به سیستم وریدی پای بیماری که مبتلا به زخم واریس است اعمال میکنند. بافت لطیف جوراب زخم باعث میشود جوراب ۵۰۳ روی آن سر بخورد و احیانا باعث جداشدن پانسمان زخم نگردد. شبها میتوان تنها جوراب ۵۰۳ را از پا در آورد.

اختلالات وریدی چیست؟

این شرکت با انجام تحقیقات دقیق و مطالعه همه‌جانبه در پی تهیه و خرید تجهیزات و لوازم منحصر به فرد پزشکی، آزمایشگاهی و بهداشتی از معتبرترین کارخانجات اروپایی و ایرانی برای پاسخگویی به نیاز مردم و بیماران می‌باشد. بدین‌وسیله ما با کسب تجربه ای گران‌بها و طولانی در طی سال‌های متمادی همکاری با تعدادی از بهترین و شناخته شده ترین کمپانی‌های بین‌المللی درزمینه واردات و توزیع تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی و محصولات آرایشی- بهداشتی قادر به ارائه بهترین خدمات و مشاوره به نیازمندان می باشیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دسته بندی CEAP

این دسته بندی برای تعیین مراحل مختلف اختلالات وریدی و ارائۀ گزارشات و شرح حال استاندارد بیمار به صورت متحد و یکسان در میان جوامع پزشکی توسط کمیته بین المللی انجمن جراحان عروق آمریکا در سال ۱۹۹۴ ابداع شده است. پس از آن در دیگر کشورها نیز این دسته بندی محبوبیت پیدا کرد و هم اکنون در اغلب کشورهای جهان برای دسته بندی مراحل بیماری از این روش استفاده می گردد. در این دسته بندی چهار آیتم مورد بررسی قرار می گیرند. برای آگاهی از این آیتم ها و علائم بالینی آن ها روی لینک زیر کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دانشنامه سیگواریس…

 بارها از طریق علمی ثابت شده است که استفاده از جوراب طبی در پیشگیری و درمان نارساییهای وریدی مؤثر بوده و هیچگونه عوارض جانبی برای استفاده کنندگان ایجاد نکرده است. کمپانی سیگواریس آماده است تا در پژوهشها و مطالعات در زمینه اختلالات عروقی لنفاوی شرکت کرده و هزینه کند. در نتیجه، باعث افزایش دانش عمومی در زمینه فشار درمانی خواهیم شد. مدارک و شواهدی که پایه علمی دارند به ما در بهینه سازی محصولاتمان کمک میکنند در نتیجه احساس رضایت بیمار بیشتر میشود. بدین وسیله دانش خود را با شما به اشتراک میگذاریم.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

اپلیکیشن سیگواریس برای تمام سیستم عامل ها

بدن مجازی انسان با پمپاژ قلب و جریان خون در سرخرگ ها و سیاهرگ ها
فضایی آناتومیک از رگ های مهم Phlebology
کلیپ های تصویری در مورد چگونگی گسترش بیماری های وریدی و نقش موثر جوراب های واریس پزشکی SIGVARIS
مقالات و توضیحات علمی در مورد بیماری های وریدی

                  

جهت کسب اطلاعات دقیق و آگاهی از جزئیات محصولات سیگواریس به صورت آفلاین می توانید کاتالوگ جامع سیگواریس را دانلود و مطالعه نمایید