گارانتی طلایی میزان بهداشت

شرایط خدمات و گارانتی محصولات شرکت میزان بهداشت

محصولات سیگواریس

به شرط رعایت اصول پوشیدن، شستشو و شرایط نگهداری جورابها، این محصولات خاصیت درمانی خود را تا حداکثر شش ماه حفظ می کنند. این به این معنی نیست که جوراب سوراخ نمیشود و یا در نمیرود. اما میزان فشار وارد شده به پا برای شش ماه ثابت میماند. و بعد از شش ماه، حتماً باید جوراب را تعویض کرد بدلیل اینکه خاصیت درمانی خود را از دست میدهد و شل میشود.
یکی از اصولی که لازم است رعایت شود شستن جوراب با آب ولرم مایل به سرد و شامپوی بچه با دست، هر روز یا نهایتاً یک روز در میان است. شستن جوراب با آب سرد باعث احیای خاصیت کشسانی جوراب میشود و طول عمر درمانی آنرا افزایش میدهد. برعکس شسته نشدن جوراب باعث میشود تا کثیفی و چربی پوست به داخل بافت جوراب نفوذ کند و بروی خاصیت کشسانی آن تاثیر منفی گذاشته از طول عمر جوراب بکاهد.
پس از شستن جوراب از آویزان کردن آن اجتناب ورزید. چرا که جوراب شسته شده، خیس و سنگین است و اگر آنرا آویزان کنیم، طول جوراب درازتر از سایز اصلی میشود. بهتر است آنرا بصورت مسطح، لای دو حوله تمیز بگذاریم تا خشک شود. از اتو کردن جوراب جداً خودداری نمایید.
برای جلوگیری از سوراخ شدن یا نخ کش شدن جوراب هنگام پوشیدن حتماً از دستکشهای پلاستیکی (دستکش مخصوص ظرفشویی) استفاده کنید. اصطکاک بوجود آمده بین دستکش و بافت جوراب باعث میشود که جوراب راحتتر بالا بیاید و کمتر در معرض آسیب سرانگشتان یا ناخنها قرار بگیرد.
قبل از پوشیدن جوراب، ترکهای احتمالی پاشنه و کف پا را درمان کنید. زبری پوست پا باعث کاهش طول عمر جوراب میشود.
قبل از خرید جوراب، سعی کنید اطلاعاتی در زمینه سایز جوراب، انواع مدلها و مراحل مختلف بیماری واریس و شرایط و نیازهای واضح شخصی خودتان بدست بیاورید. هر چه اطلاعات شما از بیماری و محصول بیشتر باشد، کالای مناسبتری را خریداری میکنید که میتواند سطح بالای انتظارات شما را برآورده سازد. شما میتوانید با مطالعه مطالب علمی ارائه شده در همین سایت و یا وبسایتهای مشابه، اطلاعات کافی را بدست آورید و همچنین میتوانید از طریق تلگرام و یا دیرکت اینستاگرام، عکس پای خور را برای ما بفرستید و کارشناسان علمی ما، نیاز سنجی کرده و مشاورات لازم را برای تهیه محصول مناسبتان به شما ارائه میدهند.
هنگام خریدن جوراب حتما، صحت و سلامت آنرا چک کنید. جوراب واریس یک محصول بهداشتی است و بعد از پوشیده شدن به هیچ وجه مرجوع یا تعویض نخواهد گردید.

دستگاه های کمپانی سوزوکن

کیفیت دستگاههای کمپانی ژاپنی سوزوکن تایید شده اند. در صورت بروز مشکل و عیب و ایراد در قطعات داخلی دستگاه، تا یک سال بصورت رایگان تعمیر و تعویض میگردند و خدمات پس از فروش دستگاهها تا ده سال ادامه خواهد یافت. بخش مجرب خدمات پس از فروش شرکت میزان بهداشت بصورت حرفه ای ایراد دستگاه را شناسایی کرده و با کمک کارشناسان کمپانی سوزوکن، دستگاه شما در اسرع وقت تعمیر شده و برایتان ارسال خواهد شد.

  • کارت گارانتی را همیشه نزد خود نگه دارید

  • قبل از نصب دستگاه، دستورالعمل راه اندازی را به دقت مطالعه کنید و یا از کارشناسان شرکت کمک بگیرید

  • محل نصب دستگاه در جایی تمیز و دور از مایعات، گرد و غبار یا نور مستقیم خورشید باشد