درباره میزان بهداشت

درباره میزان بهداشت

شرکت میزان بهداشت در زمینه واردات اقلام و محصولات پزشکی فعالیت دارد.
هدف شرکت میزان بهداشت ارائۀ کالاهای با کیفیت متمایز و از شرکتهای معتبر کشورهای دیگر و تأمین نیاز بیماران و جلب رضایت پزشکان و متخصصین محترم کشور است. با نگاهی حرفه ای و علمی به کالا و بیماری، همواره کوشیده ایم ارتباط صحیح و عمیقی با خریداران، پزشکان و مصرف کنندگان ایجاد نماییم.
پس از حدود ۲۰ سال فعالیت و حضور در بازارهای پزشکی و مجامع علمی، اطلاعات بسیار ارزشمند و تجربه شایان توجهی بدست آورده ایم که ما را بیش از پیش در قبال کالا و خدماتی که ارائه میدهیم مسئول می سازد. سابقۀ کار بیست ساله باعث شده است که ارتباطات و دوستیهای ارزشمندی با مراکز درمانی، داروخانه ها و همچنین ارگانهای مربوطه ایجاد شود. همچنین نمایندگان ما در سرتاسر ایران، با اطلاعات به روز و کافی، آمادۀ ارائه خدمات و محصولات به مردم عزیز کشورمان هستند.
لازم به ذکر است که با تشکیل گروه تخصصی و آموزش یافته در زمینه بیماریهای مرتبط با کالایی که ارائه میدهیم توانسته ایم سطح بالایی از رضایت مصرف کننده را بدست آوریم.
در حال حاضر نماینده انحصاری ثبت شده کمپانیهای زیر در وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی کشور میباشیم:

* کمپانی سیگواریس از کشور سوئیس که جورابهای درمانی واریس با برند SIGVARIS را تولید میکند.
* کمپانی سوزوکن از کشور ژاپن که در تولید دستگاههای نوار قلب ECG و دستگاههای فشار سنج تحت نام تجاری KENZ پیشرو در بازار می باشد.

هم چنین در پی محصولات جدید برای پاسخ به نیازهای طیف گسترده مردم و بیماران هستیم و در تلاشیم تا با بررسی و مطالعه دقیق و همه جانبه، بهترین گزینه را برای آنها انتخاب و تأمین نماییم.

تاریخچۀ میزان بهداشت

مجموعه ای که اکنون کار میکند در حقیقت ابتدا در سال ۱۳۷۶ به نام میزان طب در زمینه واردات اقلام و محصولات پزشکی تأسیس گردید. نام میزان طب در سال ۱۳۹۳ به میزان بهداشت تغییر یافت و فعالیت عمدۀ آن بروی واردات جوراب واریس و دستگاه نوار قلب ادامه دارد و همچنان در پی توسعه و واردات محصولات جدید و با کیفیت جهت تأمین نیازهای بازار و مشتریان عزیز می باشیم.

* بیست سال سابقه حضور در بازار
* پوشش داروخانه های تهران
* پوشش ۷۰ درصد شهرهای کشور

اگر به دنبال یک مشاور و همراه حرفه ای با رفتارهای حرفه ای و دانش علمی هستید، مطمئن باشید کارشناسان فروش و خدمات پس از فروش ما تمامی نیازهای شما را در زمینه محصولاتی که ارائه میدهیم، برآورده می سازند. نیاز هر مشتری با مشتری دیگر متفاوت است و ما به این امر بخوبی واقفیم.

میزان بهداشت کیفیت کالایی را که ارائه میدهد تضمین می کند و با داشتن احساس مسئولیت جدی در پاسخگویی به مشتری، تا حد امکان نیاز آنان را برآورده کرده و خاطر آنان را در قالب مشاوره و خدمات پس از فروش دستگاهها، آسوده نموده است.
در زمینه دستگاههای نوار قلب، بخش خدمات پس از فروش ملزم به تأمین قطعات و تعمیر آنها در قالب شرایط گارانتی بصورت رایگان تا یکسال و تأمین قطعات و تعمیر دستگاهها به مدت ۱۰ سال میباشد. کارشناسان شرکت میزان بهداشت در صورت نیاز مشتری برای کمک به نصب اولیه، در محل حاضر می شوند.
جورابهای واریس سیگواریس با کیفیت سوئیسی، در صورت رعایت دستورالعملهای نگهداری و استفاده از طرف مصرف کننده، بطور میانگین تا ۶ ماه خاصیت درمانی خود را حفظ میکنند.

کادر مجرب فروش در شرکت میزان بهداشت، امکان دریافت سفارش مشتری را هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضوری داشته  و شفارش ایشان را در اسرع وقت تحویل میدهد.

شرکت میزان بهداشت، بدلیل اینکه نماینده انحصاری کمپانی های معتبر است، همیشه در اسپانسر شدن برنامه ها و سمینارهای علمی مرتبط با زمینه کاری خود داوطلب بوده و در برگزاری سمینارها و ورکشاپ های علمی با دعوت از متخصصین خارجی، همواره سعی در ایجاد و گسترش ارتباطات علمی – پزشکی ایران و کشورهای دیگر داشته است.